25 listopad 2021

Noś maseczkę - policjanci nie będą pobłażliwi!

fot. KPP w Jaworze
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jaworze codziennie sprawdzają czy mieszkańcy Jawora i powiatu jaworskiego stosują się do obowiązku zakrywania nosa i ust w marketach, sklepach, na stacjach paliw i w środkach transportu zbiorowego. Podczas kontroli funkcjonariusze będą bezwzględnie wymagać stosowania się do obowiązujących przepisów w tym zakresie.
REKLAMA

Biorąc pod uwagę rosnącą ilość zachorowań, prowadzone przez jaworskich policjantów prewencyjne działania mają przede wszystkim ograniczyć ryzyko zakażeń i rozprzestrzenianie się wirusa. Policjanci będą bezwzględnie wymagać stosowania maseczek i nie będą pobłażliwi wobec osób, które nie przestrzegają wprowadzonych restrykcji.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Jawora i powiatu jaworskiego, apelujemy o respektowanie przepisów związanych z odpowiednim zachowaniem się w marketach, sklepach, na stacjach paliw w środkach transportu zbiorowego, czyli stosowanie maseczek zakrywających usta i nos oraz przestrzeganie zasad utrzymania odpowiedniej odległości. Pamiętajmy, aby unikać miejsc gromadzenia się osób, bo tam możemy narazić się na zakażenie. Kierujmy się rozsądkiem i odpowiedzialnością dla naszego wspólnego dobra.

________________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze

asp.szt. Ewa Kluczyńska

tel. 603 039 942

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Jaworze